sadsad x
asdasd
Fashpos İş Modeli | Nasıl Alışveriş Yapabilirsiniz ?
Anabanner
aracı yok

Aracı Yok

toptancı yok

Toptancı Yok

stok yok

Stok Yok

mağaza yok

Mağaza Yok

yüksek kar marjı yok

Yüksek Kar
Marjı Yok

yüksek fiyat yok

Aracı Yok

Üretici ile tüketici arasında bir aracı olduğunda artan etiket fiyatlarını önlemek için direkt olarak ürettiğimiz tasarımlarımızı, aracı olmadan ve yükselen fiyatlar olmadan sizlerle buluşturuyoruz.

Toptancı Yok

Tasarımlara hayat veren kumaşlar, materyaller ve diğer malzemelerde bir toptancı ile çalışıldığında üretici ve tüketici arasındaki süreç etkisini; etiketteki yükselen fiyatlarla gösterir. Toptancı maliyeti olmadan kaliteli giyime uygun fiyatlarla sahip oluyorsunuz.

Stok Yok

Tasarımlarımızı size ulaştırırken yeni bir alışveriş deneyimi yaşatıyoruz. Ürünlerimizi stok maliyetinden dolayı artan fiyatlardan kurtararak; siparişinize istinaden üç (3) gün içerisinde dikiyor ve size özel hazırlıyoruz.

Mağaza Yok

Tasarımlarımızı çağın popüler alışveriş biçimi olarak web sitemiz üzerinden satışa sunuyor ve böylelikle bir mağazanın masraflarının etiket fiyatına yüksek oranda yansımasının önüne geçiyoruz.

Yüksek Kar Marjı Yok

Markamız aracı olmadan, toptancı olmadan, stok olmadan ve mağaza olmadan sıra dışı bir alışveriş anlayışıyla etiket fiyatına yansıyan yüksek kâr marjını ortadan kaldırıyor.

Yüksek Fiyat Yok

Masrafsız hizmet anlayışımız şık, trend, kaliteli, modern kıyafetleri daha uygun fiyatlara alma fırsatı sunuyor. Fashpos tasarımlarının yüksek fiyatlı olmamasının sırrı burada!

Fashpos sena

Fashpos’un Sırrı!

Masrafsız hizmet anlayışımız
şık, trend, kaliteli, modern
kıyafetleri daha uygun
fiyatlara alma fırsatı sunuyor.
Fashpos tasarımlarının yüksek
fiyatlı olmamasının sırrı burada!

#fashposmodasıheryerde

Fashpos ela

Fashpos Nasıl Çalışır?

Birinci

Sipariş Ver!

İkinci

3 Günde Sana
Özel Dikilsin!

Üçüncü

3 Günün Ardından
Kargoya Teslim Edilsin!

Sipariş Ver!

www.fashpos.com adresinden kendine uygun bedeni seçerek sipariş verebilirsin! Sipariş bölümündeki notlar kısmına ürün detayları ile ilgili taleplerini yazabilirsin.

background sistem

Kargoya Verilsin!

3 gün süren özel üretimin ardından ürün kargoya verilir. Maksimum 2-3 iş günü içersinde
teslim edilir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.