sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Görünüm
Toplam 4 ürün görüntüleniyor.

Asaletin Günlük Yorumu; Gömlek

Günün her anında rahatlıkla giyebilmeniz için konforlu modeller tasarlayan Fashpos, farklı beden çeşitleriyle de dar kalıplara hapsolmadan şık siluet kazanmanızı sağlıyor. Bütçe zorlamayan fiyatlarla online mağazamızdan en trend gömlek modellerini geniş ürün yelpazesiyle sunuyoruz. Ürünlerimizi siz sipariş verdikten sonra 3 gün içerisinde dikiyor ve böylelikle stok maliyetinden kurtulan daha uygun fiyatlarla şıklığınızı tamamlamanıza olanak tanıyoruz. İthal kumaş kalitesine sahip tasarımlarımızı stok maliyeti olmadan ve aracılar olmadan uygun fiyata alabiliyorsunuz. Misyonumuzun “her yerde moda” anlayışı ile bir uyum içinde olmasının etkisini, tasarımlarımızı günün her anında giyebilme kolaylığı yaşadığınızda fark ediyorsunuz.

Duruşunuz, tavırlarınız, kararlarınız, iletişiminiz, kıyafetlerinizle bir bütün olarak karşı tarafa yansıyor ve söz, asaletinizin temsilcisi kıyafetlere düşüyor. Karşı tarafı etkisi altına alan intiba ise öncelikle kıyafet seçimiyle oluyor. Hiçbir iletişim kurmadan yalnızca görünümdeki şıklık, kalite, modern çizgiler, özel hatlar duruştaki asalete yansıyor. Asil ve gösterişli bir diğer yandan da her kombine uyum sağlayabilen kıyafet oluşunun verdiği avantaj, gömlek giyen kadınlara büyük pratiklik kazandırıyor.

Daima Giyilebilir Gömlek Modelleri

Ev ortamında misafirlerinizi ağırlarken, davetlilerinize değer verdiğinizin bir göstergesi olarak şıklığınızı giydiğiniz gömlek ile kazanırken, bir diğer yandan da kalıbındaki rahatlıktan gelen konfor sayesinde kısıtlanmadan özgürce hareket edebilme imkanınız oluyor. “İş hayatında moda” anlayışımızda ise klasik giyinmeniz gereken ofis ortamında, toplantılarda, resmi görüşmelerde ve işinize duyduğunuz saygıyı giydiklerinizle temsil etmede de kısa kollu ve uzun kollu modeller sizin en iyi yardımcınız oluyor. Acele etmeniz gerektiğinde ve ne giyeceğinize karar veremediğinizde de en pratik seçenek oluyor. Özellikle dar vakitlerde şık giyinme stresine birebir olan gömlek bayan gardırobunun star parçasıdır. Etekle, pantolonla, şortla tamamlanabilir olan model, çabasız bir güzelliğin de sırrı oluyor. Renk alternatifleri ise günün anlam ve önemine göre belirleme yapmada kolaylıklar sağlıyor. Gömlek beyaz rengi ile herkes tarafından, her zaman, her ortamda şıklığın, kalitenin, asaletin temsilcisi olurken yine çabasız bir güzellik için en iyi yardımcınız olmaktadır. Siyah ton ise joker renkler arasında bulunarak her yaşın, her bedenin tercihi oluyor

Fashpos olarak tasarımlarımızda sadece pratik, kullanışlı olması ile sınırlı bir tasarım yapmıyor ayrıca mevsimlere özel olarak hazırladığımız koleksiyonlarımızda retro detaylara da yer veriyoruz. Fırfırlı yakalar, büzgülü kollar ve klasik yakalar ile modaya yeni bir soluk getiriyoruz.

Ezber bozan tasarımlarımızda sıra dışı çizgilerle modern hatlar da kendini sevdiriyor. Aktüel kadının giymekten en fazla keyif aldıkları arasında bulunan ve şıklığına önem veren her kadının muhakkak dolabında bulundurması gereken ürünlerimizi ceketlerle de kombin edebiliyorsunuz. İş kadının sembolü takım elbise içerisinde rahatlıkla giyilebilirken, özel gün ve davetlerde de abiye elbise giymeyi tercih etmeyenlere iyi bir alternatif oluyor. Sade ve zarif görünüm kazandıran pantolon ve ceket ikilisinin temsili takım elbiselerde de etek ve ceket ikilisinin temsili döpiyeslerde de kombin tamamlayan en önemli parça oluyor.

Her Zaman Giyilebilir Gömlek Modelleri

Yalnızca özel gün ve davetlerde kullanıma uygunluk göstermekle kalmayıp, tatil günlerinde de daha rahat, özgür ve salaş bir görünüm kazanmak isteyenlerin kot pantolonlarla kombin yapabilmesine olanak tanıyor. Sosyal aktivitelerde, gece gezmelerinde, gündüz eğlencelerinde, günlük hayatın koşuşturmasında, davetlerde, partilerde, kutlamalarda en iyi giyim seçeneğidir. Üstelik aynı modeli yalnızca pantolon veya etek ile bambaşka bir kombine de dönüştürebilme imkanınız oluyor. Jean ile sportif ve cool görünüm kazanırken, aynı gömleği kumaş veya koton ya da kanvas ile daha başka bir havaya sokarak, casual business imajı da kazanmış olabiliyorsunuz. Yine aynı şekilde saç modelinize de bağlı olarak oldukça farklı bir siluetin sahibi olabiliyorsunuz. Dağınık saç görünümünün çabasız güzelliği simgelediği modellerde de büyüleyen bir aura kazandıran kadın gömlek çeşitleri daha özenli saç modelleri ile kullanıldığında tamamen resmi bir tarz kazandırmaktadır.

Uzun kollu modellerin her mevsim kullanılabilir olmasının yanı sıra kol ağızlarını kıvırabilme imkanının verdiği işlevsellikle dilenirse kısa kollu veya truvakar kollu modeller de elde edebilir ve günün temposuna bağlı olarak kıyafetinizin şekillendirmesini yapabilirsiniz. Mevsimin hava şartlarına göre biçimlendirme de yapabilmeye olanak tanıyan uzun kollu modeller, trendler arasında da son yılların en çok tercih edilenlerinden oluyor.

Maskülen Tarzın Temsilcisi Zarif Gömlek

Maskülen bir imajın da temsilcisi olan modeller, tarih boyunca birçok değişime uğramış ve her dönem ayrı bir detay, ayrı bir görünüm, kesim, kalıp kazanarak bugünkü değiştirilebilir hâle evirilmiştir. Bu evirilme süreci içerisinde sert hatlarından kurtularak, daha zarif ve zarafet sahibi görünüm kazanmıştır. Modern ve şehirli kadın duruşunun en iyi yansıtıcısı olan tasarımlarımızda farklı renk alternatifleri ile birlikte farklı bedenler de mevcuttur. 36 beden, 38 beden, 40 beden ve 42 beden olarak görünümüne önem veren kadınların dar kalıplara sıkışarak tarzlarını yansıtan kıyafetler giymelerinin önündeki engeli kaldırıyoruz.

Yalnızca bireysel giyim için değil, sevdiklerinize hediye olarak da sunabileceğimiz modellerimizin satışını online mağazamız aracılığı ile gerçekleştirdiğinizde farklı ürün kampanyalarından da yararlanabiliyorsunuz. Çeşitli ürün kampanyaları, indirimler, fırsatlar, avantajlar ile gardırobunuzu yeni baştan oluştururken, Fashpos önceliğiniz olacak tasarımlarla ruhunuzun dışa vuran tarzınıza hitap edecektir. Keyifli alışverişler dileriz…

Devamını Oku
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.